Aşk Adası / İngiliz Gelin - 18

2015, 112-112, Harlequin , Lynne Graham
10 adet

7.00 TL

AŞK ADASI - LYNNE GRAHAM Cesare Sabatino'nun evlenmek gibi bir niyeti yoktu ancak büyükannesini o çok istediği adaya götürebilmesinin tek yolu da, Lizzie'yle evlenmesi, ondan bir çocuk sahibi olması ve onun mirasına sahip olmasıydı. Lizzie ailesinin çiftliğini kurtarma ve kız...
+

Kitap

Basım Yılı:
2015
Sayfa :
112-112
Yayınevi:
Harlequin
Yazarı:
Lynne Graham

AŞK ADASI - LYNNE GRAHAM

Cesare Sabatino'nun evlenmek gibi bir niyeti yoktu ancak büyükannesini o çok istediği adaya götürebilmesinin tek yolu da, Lizzie'yle evlenmesi, ondan bir çocuk sahibi olması ve onun mirasına sahip olmasıydı.

Lizzie ailesinin çiftliğini kurtarma ve kız kardeşinin eğitimine devam etmesini sağlama konularında çaresizdi. Her şeylerini kaybetmeleri an meselesiydi ve Cesare gibi bir milyarderle evlenerek, tüm bu sorunlarını çözebilirdi.

Ve tabi böylesine müthiş bir adamının evlilik yüzüğünü takınca da, hayatın hiç bilmediği pek çok zevkli yanını keşfetmeye başlayacaktı.


İNGİLİZ GELİN - LYNNE GRAHAM

Marwan Kralı Jaul, kraliyet görevleri gereği uygun biriyle evlenmeliydi ama önce kendisine ihanet eden kadından boşanmak zorundaydı.

Boşanacağı karısını bulması... Kolaydı...

Aralarında devam etmekte olan güçlü çekim... Kontrol edilebilirdi.

Ama iki çocuk babası olduğunu öğrenmek... İşte bu imkânsızdı...

Kocası tarafından terk edilen Chrissie Whitaker'ın tüm dünyası artık ikiz bebekleri olmuştu.

Jaul, yasal varislerinden asla vazgeçemeyeceğine göre, acaba Chrissie acılarla dolu geçmişlerini unutup, çocuklarının babasını, tekrar kocası olarak kabul edebilecek miydi?

Kredi kartı ile ödeme
7.00 TL

Banka Havalesi / EFT
7.00 TL

Kapıda Ödeme
7.00 TL

Posta Çeki Hesabına
7.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
7.00 TL
7.00 TL

TRUVAKITAP.COM FARKI