Aklın Oyunu / Evliliğe Tutsak - 10

112+112, Jennifer Lewis - Catherine Mann
5 adet

10.00 TL

JENNIFER LEWIS -AKLIN OYUNU Andi Blake, büyük yemek masasının diğer ucunda oturan patronunu göz ucuyla inceliyordu. Her zamanki gibi çok şık giyinmiş ve siyah saçlarını özenle arkaya doğru taramıştı. Çok yakışıklıydı. Sakin bir şekilde, Andi'nin hazırladığı misafir listesini...
+

Kitap

Sayfa :
112+112
Yazarı:
Jennifer Lewis - Catherine Mann

JENNIFER LEWIS -AKLIN OYUNU

Andi Blake, büyük yemek masasının diğer ucunda oturan patronunu göz ucuyla inceliyordu. Her zamanki gibi çok şık giyinmiş ve siyah saçlarını özenle arkaya doğru taramıştı. Çok yakışıklıydı. Sakin bir şekilde, Andi'nin hazırladığı misafir listesini inceliyordu ve büyük ihtimalle, pek de umursamıyordu.

Zaten Jake Mondragon, hiç bir şeyi fazla umursamazdı. Manhattan'da başarılı bir yatırımcıyken, birden her şeyi bırakıp, dağlık bir bölgedeki Ruthenia halkının yeni kralı olurken de, hiç bir şeyi umursamamıştı.

CATHERINE MANN - EVLİLİĞE TUTSAK

Sizi yeniden... Karı koca ilan ediyorum!

Bu evlilik Jonah Landis'in eşi için bir hataydı. Yıldırım nikâhının ertesi sabahı onu terk etmişti. Ve bu yüzden Jonah onu asla affetmedi. Alyansları birbirlerinin parmaklarına geçirdikleri kadar süratle boşanma davası açtılar. Jonah anıları geride bırakmaya ve Eloisa defterini kapatmaya yemin etti.

Ancak bir yıl sonra, teknik bir hata yüzünden, genç milyonerin hâlen evli bir erkek olduğu ortaya çıktı. Eloisa pek çok konuda ona yalan söylemişti ve şimdi Jonah'ın elinde her şeyi aydınlatmak için bir koz vardı. Eğer karısı boşanmak istiyorsa, kafasındaki soruları yanıtlamak ve onunla, hâlen özlemini çektiği balayına çıkmak zorundaydı.

Kredi kartı ile ödeme
10.00 TL

Banka Havalesi / EFT
10.00 TL

Kapıda Ödeme
10.00 TL

Posta Çeki Hesabına
10.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
10.00 TL
10.00 TL

TRUVAKITAP.COM FARKI