Aşk Bebeği / Aynı Çatı Altında

2001, 94, Catherıne SPENCER-Grace GREEN
7 adet

6.00 TL

Aşk Bebeği Jane yaralı bir ruha sahip seksi ve gizemli bir adam olan Liam ın çekiciliğine kapılmıştı.Lima ın karşı arzularını kontrol altına almadığı bir gerçekti. Kontrol dışı tutkuyla dolu bir geceden sonra Jane nin başı derde girmişti!Yalnızca Liam ın bir daha asla duygularını riske...
+

Kitap

Basım Yılı:
2001
Sayfa :
94
Yazarı:
Catherıne SPENCER-Grace GREEN

Aşk Bebeği

Jane yaralı bir ruha sahip seksi ve gizemli bir adam olan Liam ın çekiciliğine kapılmıştı.Lima ın karşı arzularını kontrol altına almadığı bir gerçekti.

Kontrol dışı tutkuyla dolu bir geceden sonra Jane nin başı derde girmişti!Yalnızca Liam ın bir daha asla duygularını riske atmamaya ve evlenmemeye yemin ettiğini bildiği halde yalnızca bebek için evlilik teklifini içine sindirebilecek miydi?

Aynı Çatı Altında

Liz seneler sora dönmüştü babaevine...Ama evin artık ailesine ait olmadğını ancak kendi yatak odasında bir gece geçirdikten sonra anladı.

Evin yeni sahibi olduğunu iddia eden Matt Garvock a bu evi bırakmaya niyeti yoktu ama babasız çocuğunu doğuruncaya kadar geçici bir barış yapmak zorundaydı.Önce çocuğunu sağlıklı bir şekilde doğuracak sonra daevin kavgasını yapacaktı...Ve çaresiz o zamana kadar aynı evi paylaşacaklardı...

Kredi kartı ile ödeme
6.00 TL

Banka Havalesi / EFT
6.00 TL

Kapıda Ödeme
6.00 TL

Posta Çeki Hesabına
6.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
6.00 TL
6.00 TL

TRUVAKITAP.COM FARKI