Alev Saçlı Kadın / Gizli Pırlanta - 123

2015, 112-112, Harlequin , Kim Lawrence - Maggie Cox
13 adet

8.00 TL

ALEV SAÇLI KADIN – KIM LAWRENCE Sebastian Rey-Defoe, mihrabın önünde durmuş, kendini bir mantık evliliğine teslim etmek üzereyken, alev rengi saçlarıyla müthiş bir afet töreni bölerek, "Evet. Ben itiraz ediyorum!" dedi. Sebastian bu kadını tanıyordu ve nasıl bir intikam duygusu beslediğini...
+

Kitap

Basım Yılı:
2015
Sayfa :
112-112
Yayınevi:
Harlequin
Yazarı:
Kim Lawrence - Maggie Cox

ALEV SAÇLI KADIN – KIM LAWRENCE

Sebastian Rey-Defoe, mihrabın önünde durmuş, kendini bir mantık evliliğine teslim etmek üzereyken, alev rengi saçlarıyla müthiş bir afet töreni bölerek, "Evet. Ben itiraz ediyorum!" dedi.

Sebastian bu kadını tanıyordu ve nasıl bir intikam duygusu beslediğini de biliyordu.

Mari Jones, ondan işlediği günahların hesabını sormaya kararlıydı ama öngöremediği şey, bu zengin, kibirli adamla tekrar bir araya geldiğinde olacaklar ve yaptığı planların sonucunda, davetliler arasından Sebastian'a doğru yürüyenin kendisi olacağını tahmin bile edememekti.

GİZLİ PIRLANTA – MAGGIE COX

Gene Bonnaire, kendisinin de çok iyi bildiği gibi, zenginliğini ve statüsünü kullanarak istediği her şeyi rahatlıkla elde edebilen, kendini beğenmiş, kalpsiz bir çapkındı.

Rose, onun gözlerden uzak bir İskoç adasındaki gizli sığınağına girmeyi başarmıştı ve ertesi gün Rory gelip, kendisini alıncaya kadar elinden gelenin en iyisini yapmak zorundaydı. Bu adamı, o şekilde kışkırtmamış olsaydı şimdi her şey çok daha kolay olurdu.

Bir kez daha o anı, gözleri Gene' in gözlerine kilitlenip, tüm benliğinin arzuyla yanıp tutuştuğu o gerçek üstü anı ve kendini nasıl korkutucu derecede zayıf hissettiğini anımsadı. Ve tüm mantığını bir yana bırakıp, kendini hislerinin vahşi ve içgüdüsel dürtüsüne terk etmek istedi.

Peki, ama aklı başında biri böyle hareket edebilir miydi?

Kredi kartı ile ödeme
8.00 TL

Banka Havalesi / EFT
8.00 TL

Kapıda Ödeme
8.00 TL

Posta Çeki Hesabına
8.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
8.00 TL
8.00 TL

TRUVAKITAP.COM FARKI