Asi Prenses / Gizlenen Güzellik - 13

2010, 112+112, Lucy Monroe - Julia James
2 adet

12.00 TL

LUCY MONROE ASİ PRENSES Bir daha asla görmek istemediği bu adam da nerden çıkmıştı? Lina onun bir daha iki saniye içinde yanına gelip onu engellemeye çalışacağının farkındaydı.Yüzünü tekrar nehre dönüp ellerini iki yana açtı.Bir an durup derin bir nefes aldıktan sonra bir kuş gibi süzülerek...
+

Kitap

Basım Yılı:
2010
Sayfa :
112+112
Yazarı:
Lucy Monroe - Julia James
Dili:
Türkçe
Cildi:
Karton

LUCY MONROE ASİ PRENSES
Bir daha asla görmek istemediği bu adam da nerden çıkmıştı? Lina onun bir daha iki saniye içinde yanına gelip onu engellemeye çalışacağının farkındaydı.Yüzünü tekrar nehre dönüp ellerini iki yana açtı.Bir an durup derin bir nefes aldıktan sonra bir kuş gibi süzülerek aşağı atladı.Arkadan Sebastianın haykırdığını duyabilirdi.Tıpkı avının peşine düşmüş yırtıcı bir kuş gibi nehre doğru yaklaşırken sekiz yıl önce Sebastian Hawkla yaşadıkları şeyler bir film şeridi gibi gözlerinin önünden geçiyordu.

JULIA JAMES GİZLENEN GÜZELLİK
Allessandro ve Laura,bir süre daha birbirlerine bakmayı sürdürdüler,sonunda Laura konuşmaya karar verdi ve derin bir nefes aldı."Evet,Laura Stowe benim.Peki ya siz..."Laura özellikle duraklamıştı,ama adam kendisini tanıtmak yerine,yüzünde garip bir ifadeyle onu süzmeye devam ediyordu.Adamın yüzündeki ifade şaşkınlıktan farklı bir şeydi ve bunu saklamaya gerek görmemesi,Lauranın hiç de hoşuna gitmemişti.

Kredi kartı ile ödeme
12.00 TL

Banka Havalesi / EFT
12.00 TL

Kapıda Ödeme
12.00 TL

Posta Çeki Hesabına
12.00 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
12.00 TL
12.00 TL

TRUVAKITAP.COM FARKI